Milovníci smradlavých sabotáží zasáhli provoz restaurace Řízkárna

restaurace ŘízkárnaNásledující text nám byl doručen na e-mail. Nepodařilo se nám z jiných zdrojů zjistit, zda popisovaná sabotáž proběhla a jaký byl rozsah škod. Z jiných případů užití kyseliny máselné ale vyplývá, že škody při sabotážích mohou být velké.

Přišlo e-mailem:

Za bílého dne jsme 30. 12. 2014 vstoupili do restaurace Řízkárna v Praze a provedli zde sabotáž pomocí kyseliny máselné. Tekutina byla rozlita na zem, aby nesnesitelný zápach zasáhl provoz restaurace. Cílem bylo, aby se na chvíli zastavila akumulace zisku, který je v restauraci ždímán z pracujících, kterým provozovatel Vladimír Krulec nevyplácí mzdy. Při akci byly na místě zanechány letáky se vzkazem pro Krulce. Stálo na nich: ” Přímé akce proti restauraci Řízkárna jsou důsledek toho, že neplatíš za práci lidem, co pro tebe otročí. Sabotáže budou pokračovat, dokud nezaplatíš. ” Následoval seznam jmen a částek, které má Krulec zaplatit.

Akce jako tato jsou velmi snadné a je možné je kdykoliv opakovat. Stačí zkažené máslo a odhodlání k boji, aby chamtivý zaměstnavatel počítal velké ztráty.

Solidaritu s okradenými pracujícími z restaurace Řízkárna!

Solidaritu s bojem všech pracujících, kteří se rozhodli bouřit proti příčinám vykořisťování!

Milovníci smradlavých sabotáží – MSS – 30. 12. 2014